Gdzie i kiedy?
Nowa Dekadencja
ul. Partyzantów 2
środa, 6 grudnia 2023, 17:30
Za ile?
od 39 zł
Po niebywałym sukcesie letnich koncertów Stwora Głodomora nadeszła pora na... zimową edycję!!!

Tym razem koncert przybierze mikołajkowo-zimową oprawę. Głodomory wraz z dziećmi wyruszą w podróż, aby dowiedzieć się skąd bierze się zima, jak się powinno zdrowo spędzać święta oraz gdzie podział się Święty Mikołaj.

Pośród znanych i lubianych postaci, pojawią się między innymi nowi bohaterowie z Krainy Lodu, inspirowani bałwankiem Olafem czy Księżniczką Elzą, zabawne leśne skrzaty, a także sama Pani Zima oraz długo wyczekiwany Święty Mikołaj.

Oprócz zabawnych scen i interaktywnych występów z udziałem publiczności, usłyszymy największe przeboje w klimatach świąteczno - zimowych, śpiewanych na żywo przez grupę wokalną 4mation.

Mikołajki Stwora Głodomora to wyjątkowy koncert, który idealnie wpisuje się w zimowy czas. Oprócz motywów mikołajkowych w koncercie usłyszymy między innymi polskie kolędy. Poznamy także zimowe hity i piosenki znane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W repertuarze nie zabraknie takich przebojów jak: Zima lubi dzieci, Pada Śnieg, czy Ding-dong.

Głodomory oprócz interaktywnej zabawy z dziećmi, zawsze chcą je czegoś nauczyć. Dzieci dowiedzą się, że nawet najdroższe prezenty nie są w stanie zastąpić rodzinnego ciepła i radości dzielenia się z innymi.

Zimowy koncert zaprezentuje drugi autorski singiel grupy KonyPuppets & 4mation zatytułowany "Mikołaju nasz kochany", który w zeszłej edycji cieszył się ogromnym zainteresowaniem publiczności i słuchaczy.

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/254475714273822/ 

Bilety dostępne na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/111213/szczecin/mikolajki+stwora+glodomora