Gdzie i kiedy?
Galeria Kaskada
niedziela, 2 października 2016, 13:00
Za ile?
darmowe
Czas na zmiany i to pod okiem najpopularniejszej polskiej doradczyni wizerunku – Mai Sablewskiej! Gwiazda znana z rozrywkowych programów telewizyjnych zawita do Galerii Kaskada już 2 października. Niedzielne spotkanie będzie ostatnim z serii 5 wydarzeń, organizowanych z okazji 5. urodzin centrum.
Maja, kojarzona przede wszystkim z autorskiego programu „Sablewskiej sposób na modę”, pojawi się na scenie na poziomie -1 Galerii Kaskada tuż po godzinie 14:00. Po krótkim wprowadzeniu dołączą do niej finaliści konkursu poprzedzającego urodzinowe wydarzenie. Stylistka zaprezentuje ich kompletne metamorfozy wizerunkowe, ale także opowie wszystkim jak dobierać dodatki, układać fryzury, wykonać profesjonalny makijaż czy też komponować ze sobą kolory i fasony ubrań. Spotkanie będzie doskonałą okazją do przekonania się, że warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i odważyć się na odmianę swojego stylu.

Dodatkową atrakcją urodzinowego wydarzenia modowego będą tzw. ożywione witryny. Blisko 60 modeli i modelek zastąpi manekiny z wystaw i pokaże klientom Galerii Kaskada najnowsze kolekcje marek z sezonu jesień/zima 2016. W niekonwencjonalny sposób zaprezentują oni różnorodne stylizacje.

Urodzinowe metamorfozy kończą cykl 5 spotkań z gwiazdami w Galerii Kaskada. Przez cztery ostatnie niedziele klienci spotkali się z m.in. Maciejem Musiałem, Agnieszką Kaczorowską, Damianem Kordasem, Maffashion i Krzysztofem Ibiszem. Tematyczne wydarzenia uzupełniono o sesje autografów i czas poświęcony na pamiątkowe zdjęcia. Wisienką na urodzinowym torcie jest loteria paragonowa z pulą nagród o całkowitej wartości 55.550,00 zł. Do 2 października klienci Galerii Kaskada mogą wymieniać paragony na karty loteryjne, zyskując szansę na wygranie bonów na zakupy we wszystkich sklepach centrum. Regulamin akcji dostępny jest pod adresem: www.galeria-kaskada.pl.