Gdzie i kiedy?
Hala Odra
Bulwar Maurycego Beniowskiego 5
niedziela, 3 marca 2024, 12:00
Za ile?
darmowe
Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję Less Waste Market. Będzie można poszukać ciuszków do pierwszych wiosennych stylizacji. Powoli żegnamy się z kozakami i grubymi swetrami a rozglądamy się za sukienkami, lekkimi kurtkami. Wiemy, że marzec potrafi być zdradliwy dlatego nie bójcie się, na LWM asortyment jest tak szeroki, że znajdziecie jeszcze zimowe dodatki ale też już te wiosenne.

A jeśli ktoś szuka dodatków do domu, prezentu dla bliskiej osoby, to mamy też i to! Wazoniki w stylu vintage, ale też biżuteria z wykorzystaniem elementów używanych czy szydełkowe stworki w stylu less waste.

– Dla mnie największą wartością LWM jest kontakt z żywym człowiekiem. Można się uśmiechnąć, wymienić energię, potargować się czy porozmawiać o historii danej rzeczy. Zakupy online tego nie oferują – mówi Wojtek.

Jak zwykle będzie okazja do sprzedaży, kupna, oddania, wymiany nie tylko odzieży ale również książek, płyt, biżuterii, butów, wszelkich domowych szpargałków, akcesoriów dla zwierząt czy sprzętu sportowego :)

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/385725184220342