Gdzie i kiedy?
wtorek, 16 lutego 2016, 20:00
Za ile?
89 i 99 zł
16 lutego w Filharmonii wystąpi Krzysztof Krawczyk z zespołem. Będzie to koncert z okazji jubileuszu 50-lecia artysty na scenie, który Krawczyk świętuje już drugi rok. Tego wieczoru usłyszymy piosenki z najnowszej płyty "Tańcz mnie po miłości kres - piosenki Leonarda Cohena" oraz znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty.
Krzysztof Krawczyk to znany polski piosenkarz obdarzony charakterystycznym barytonowym głosem, gitarzysta i kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, artysta solowy od 1973. Wylansował wiele znanych przebojów. Jego popularność wyznaczają tysiące kilometrów przebytych tras koncertowych w Europie i na świecie oraz wielka liczba nagród i wyróżnień. W swojej karierze śpiewał i nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu poprzez rythm bluesa, rock and rolla, country, tango, kolędy, piosenki i pieśni religijne aż po dance, muzykę cygańską i biesiadną. Przez sympatyków podziwiany za śpiew, improwizację i wspaniały kontakt z publicznością.

Jedyny taki koncert z okazji 50-lecia na scenie - Krzysztof Krawczyk na żywo wraz z zespołem. Tego wieczoru usłyszymy piosenki z najnowszej płyty, która ukazała się w zeszłym roku "Tańcz mnie po miłości kres - piosenki Leonarda Cohena" oraz znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty. Ogromne zainteresowanie koncertami sprawiło, że jubileusz nadal trwa. Drugi rok artysta świętuje swoje 50-lecie. Została przygotowana dodatkowa trasa koncertowa na specjalne życzenie publiczności, która dotrze do wszystkich miejscowości, gdzie od wielu lat artysta nie miał możliwości wystąpienia. Tego wieczoru usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty, m.in. "Rysunek na szkle", "Byle było tak", "Chciałem być", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień", "Mój przyjacielu".

Bilety na koncert dostępne na portalu bilety.fm

foto: materiały prasowe