Gdzie i kiedy?
sobota, 9 kwietnia 2016, 18:00
Za ile?
60 - 180 zł
Plejada gwiazd, zachwycająca muzyka w wykonaniu orkiestry, choreografia nawiązująca do lat pięćdziesiątych XX wieku, ogromna dawka humoru oraz historia, która zachwyci wszystkich. 9 kwietnia w Azoty Arenie zaplanowano musical "Król Swingu" oparty na fabule filmu „Excentrycy".
Po raz pierwszy na scenie wystąpią wspólnie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach. W swingowych przebojach Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera usłyszymy również Sonię Bohosiewicz i Natalię Rybicką. Muzyka w spektaklu „Król Swongu" nie jest tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem. W tworzeniu warstwy muzycznej brał udział Wojciech Karolak, a orkiestrę poprowadzi wybitny jazzman Wiesław Pieregorólka. Półtoragodzinny spektakl będzie naszpikowany przebojami. Na żywo usłyszymy między innymi: „I'm Getting Sentimental", „On the Sunny Side of the Street", „Chattanooga Choo Choo" czy „I've Got You Under My Skin".

Ten musical to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki oraz teatru, granej i śpiewanej przez jednych z najwybitniejszych artystów w naszym kraju, ale to również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki i dużą dawkę pozytywnego humoru.

Bilety w cenie 60 - 180 zł do nabycia na bilety.fm

foto: materiały prasowe