Gdzie i kiedy?
KRZYWY GRYF, ul. Kolumba 5
piątek, 25 lutego 2022, 19:00
Za ile?
20 zł wcześniejsza rezerwacja, 30 zł w dniu wydarzenia
Już w najbliższy piątek, 25 lutego 2022, Centrum Kultury Krzywy Gryf oraz Teatr Współczesny w Szczecinie zapraszają na spektakl muzyczny "Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi".

 

Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi - autoironiczny stand up/koncert/szoł stworzony przez aktorkę i perkusistę. Wcielają się w rolę niespełnionych artystów z wielkimi ambicjami, czyli pozostają sobą. Maria i Kuba oddadzą wszystko za odrobinę Waszego uwielbienia. Po paru latach spędzonych w piwnicy, gdzie pracowali nad nowym materiałem muzycznym i marzyli o spotkaniu z publicznością, wychodzą na świat, by olśnić go swoimi hitami. Brzmią dziwnie znajomo. Może to pierwszy, a może ostatni koncert w ich życiu. Afirmacyjne szoł nieporadności wykonane ze skandalicznym brakiem obciachu! Maria i Kuba na co dzień kryją się po salach Teatru Współczesnego, tym razem zagoszczą na wielkiej scenie Centrum Kultury Krzywy Gryf.

Występują: Maria Dąbrowska (aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie) oraz Kuba Fiszer (szczeciński perkusista m.in. Big Fat Mama, Chorzy, Chango)

Współpraca dramaturgiczna: Jakub Skrzywanek

Kierownictwo muzyczne: Piotr Klimek