Gdzie i kiedy?
INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych
Al. Wojska Polskiego 90
czwartek, 25 kwietnia 2024, 18:30
Za ile?
darmowe
Jedną z aktywności, która towarzyszy nam w życiu na co dzień, jest seks. Prawie każdy coś o TYM wie, a nawet TO robi, ale niewiele osób potrafi swobodnie o seksie i intymności rozmawiać. Skąd ta trudność? Czego się wstydzimy? O co obawiamy?

Fundacja Zmieniam zaprasza na kolejne spotkanie dialogowe, które będzie próbą przełamania lodów i refleksją o tym, czy znamy swoje potrzeby seksualne i potrafimy je komunikować. Jak zmieni się nasza samoświadomość, gdy temat tabu zamienimy na realne, codzienne źródło energii, radości i przyjemności?

Będzie szczerze, zabawnie i inspirująco - zapraszamy do wspólnej, dobrej rozmowy! Chociaż to rozmowy w kobiecym gronie, mile widziani również panowie. Tym razem jedynym ograniczeniem jest wiek, musisz mieć ukończone 15 lat.

Rozmowę poprowadzi Magda Zarębska - głodna życia, ciekawa ludzi kobieta, nie lubiąca wpisywać się w żadne schematy. Ciągle poszukuje nowych ścieżek rozwoju i samorealizacji. Fascynuje się indywidualizmem i różnorodnością, uwielbia przełamywać tematy tabu, nie godzi się na uogólnienia i dyskryminację. Prywatnie Mama, Żona i Joginka, miłośniczka Tajlandii.