Gdzie i kiedy?
INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, al. Wojska Polskiego 90
Od: czwartek, 24 listopada 2022, 16:00
Do: czwartek, 24 listopada 2022, 20:00
Za ile?
darmowe
24 listopada od godz. 16:00 przestrzeń INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych zamieni się w Kiermasz Świąteczny z Młodą Sztuką. Zapraszamy młodych artystów do zgłoszenia swojego udziału w roli wystawców, natomiast mieszkańców do zakupu dzieł, które mogą być idealnym pomysłem na prezent świąteczny.

 

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych zaprasza młodych twórców związanych ze Szczecinem do udziału w kiermaszu świątecznym. To idealna okazja do zaprezentowania oraz sprzedaży swoich prac i rękodzieł. Mieszkańców natomiast zapraszamy do wspierania młodych artystów i skorzystania z okazji nabycia upominków, które mogą być świetnym pomysłem na prezent. Naszemu wydarzeniu będzie także towarzyszyć świeżo uprażony popcorn oraz muzyka grana przez DJ-a.

Aby zostać wystawcą należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://tiny.pl/wr31d.

Udział zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających jest całkowicie bezpłatny.

 

ORGANIZATORZY: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Stowarzyszenie Media Dizajn

PARTNERZY: Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk, International Development Norway, Gmina Miasto Szczecin, Pomorze Zachodnie, Tu Centrum.Szczecin, wSZCZECINIE.pl, ECHO, Prestiż, Akademia Sztuki w Szczecinie, Północna Izba Gospodarcza, ZIETA, RASTE, Scandinavian Living, Splot, The Good Living&Co, Yam Yest Design, INDI, SMALL revolution

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.