Gdzie i kiedy?
Sala Koncertowa (była hala Opery), ul. Energetyków 40
sobota, 15 października 2016, 16:00
Za ile?
70 - 110 zł
15 października w Sali Koncertowej przy Energetyków 40 swój najnowszy program artystyczny zaprezentuje Kabaret Moralnego Niepokoju.
"Maj zaczyna się we wtorek" - taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru i Magda Stużyńska. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza.

Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz "Maj" ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to mogą nam nafiukać.

15 października Kabaret Moralnego Niepokoju w Sali Koncertowej przy Energetyków 40 wystąpi dwukrotnie - o 17:00 i 20:00. Bilety kosztują 70 - 110 zł. Do nabycia m.in. na portalu bilety.fm.