Gdzie i kiedy?
Nowa Dekadencja
ul. Partyzantów 2
sobota, 9 grudnia 2023, 19:00
Za ile?
79 zł
IGNACY znany z muzycznych osiągnięć ostatniego roku zaprasza na swoją pierwszą trasę koncertową promującą jego debiutancki album „Central Park”.

„Central Park” jest dla IGNACEGO symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego chce Was zaprosić i pokazać eklektyczną formę wyrazu i swoją wrażliwość. IGNACY w tym roku dał się już poznać na żywo m.in. w magicznym solo akcie, którym supportował akustyczną trasę grupy LemON, a także występami ze swoim zespołem na festiwalach takich jak Letnie Brzmienia, Edison Festival, Festiwal Jabłonki, Łódź Summer Festival czy swoją obecnością na Głównej Scenie Męskiego Grania.

Na koncertach z trasy nie zabraknie znanych utworów z rozgłośni radiowych takich jak „Czekam na Znak”, który w zawrotnym tempie zdobył status platynowej płyty i został nominowany do Nagrody Fryderyk 2023. „To co mam” i „Samoloty”, które także szturmem podbiły listy przebojów, także znajdą swoje miejsce na debiutanckim albumie IGNACEGO oraz na trasie w nowych, nietuzinkowych aranżacjach.

 

Bilety dostępne na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/107416/szczecin/ignacy/