Gdzie i kiedy?
Sala Sportowa US, ul. Felczaka 3C
Od: czwartek, 30 marca 2023, 16:00
Do: czwartek, 30 marca 2023, 21:00
Za ile?
darmowe
W tym roku lokalna organizacja pozarządowa Fundacja Kamienica 1 będzie głównym Partnerem wyjątkowego wydarzenia sportowego organizowanego przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Aktualnie prowadzone są zajęcia pokazowe oraz dedykowane treningi dla studentów i studentek uczęszczających na uczelnie wyższe na terenie Pomorza Zachodniego przez obecnych reprezentantów Polski podczas Pierwszych Mistrzostw Świata w roundnet – Marka Szymańskiego (Spikeball Education Specialist) oraz Paulinę Pojawis.

Celem jest wyłonienie osób, które następnie stworzą reprezentację swojej uczelni i wezmą udział w zbliżającej się wielkimi krokami międzyuczelnianej rywalizacji w postaci turnieju.

Do tej pory roundnet przedstawiono w ramach zajęć pokazowych na kilku uczelniach, a są to: Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie, Politechnika Morska w Szczecinie, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Politechnika Koszalińska w Koszalinie.

 

Kto będzie mógł wziąć udział w zawodach?

W „I Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023” będą mogli wziąć udział:

– studenci i studentki uczęszczające na uczelnie wyższe na terenie Pomorza Zachodniego (dowolny kierunek, dowolny wydział, dowolny rok, dowolny stopień, dowolny tryb - stacjonarny i niestacjonarny, zarówno uczelnie publiczne jak i niepubliczne);

– pracownicy akademiccy uczelni wyższych na terenie Pomorza Zachodniego.

 

Kiedy i gdzie?

Turniej odbędzie się 30 Marca 2023 r. (czwartek) na Sali Sportowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Felczaka 3C, 71 - 417 w Szczecinie, w godzinach 16:00 - 21:00.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/570331858371922/