Gdzie i kiedy?
Sala Koncertowa
ul. Energetyków 40
piątek, 24 listopada 2017, 19:00
Za ile?
79 - 139 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm i eventim.pl
Już 24 listopada w Sali Koncertowej przy ul. Energetyków 40 odbędzie się widowisko Oscar Music Awards w wykonaniu orkiestry symfonicznej „Lords of the Sound”.
Orkiestra „Lords of the Sound” nieustannie zaskakuje widza, pojawiając się w coraz to nowszych wcieleniach, ale wizytówką tego mistrzowskiego zespołu pozostaje zdecydowanie muzyka filmowa. Przed nami wyczekiwany od lat program Oscar Music Awards, w którym – poza utworami uhonorowanymi najbardziej prestiżową na świecie nagrodą filmową – znalazły się kompozycje z produkcji nominowanych do Oscara w kategorii „Najlepsza muzyka filmowa”.

Już niebawem zabrzmią dla Was symfoniczne odsłony kultowych realizacji: Piąty Element, Harry Potter, Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni, Avatar, Grawitacja, Zapach kobiety, Gwiezdne wojny, Nienawistna ósemka, Mad max, Matrix, Titanic, Gladiator, 007 James Bond – Skyfall, Jak zostać królem, Grand Budapest Hotel, Moulin Rouge, Incepcja czy Lista Schindlera.

Kolorowym dodatkiem eleganckiego koncertu będzie autorskie wizualne show z elementami 3D, a dowcipne wybryki dyrygentów i prowadzącego dodadzą smaku w morzu pozytywnych emocji i dobrego nastroju. Zapraszamy nie tylko na koncert – zachęcamy, by spędzić z nami znakomity wieczór i smakować muzykę na światowym poziomie w mistrzowskim wykonaniu orkiestry symfonicznej.

Więcej szczegółów tutaj

Dyrygenci: Witali Fizer, Witali Sarażyński.
Produkcja: Andrzej Nowatorów

Bilety w cenie 79 - 139 zł dostępne są m.in. na stronie eventim.pl i bilety.fm.