Gdzie i kiedy?
Krzywy Gryf
ul. Kolumba 5
piątek, 16 czerwca 2023, 20:00
Za ile?
30 zł
GOCIN zaprasza na parkiet! Tym razem imprezie towarzyszyć będą 2 koncerty, a tuż przed i po nich Gotyckie DJ party, które poprowadzi DJ Black w szeroko rozumianych klimatach goth i industrialu. Nie zabraknie klasycznych kawałków dark electro, EBM'u, ale też gothic rocka czy synth wave.

Ta edycja będzie o tyle wyjątkowa, że w trakcie odbędzie się pra-premiera najnowszego krążka HER OWN WORLD, który będziecie mogli zakupić jako pierwsi (7dni przed oficjalną premierą)!

20:00 – DJ Black (goth before party)

Ira Noctis – 21:00

HER OWN WORLD – 22:00

DJ Black (goth afterparty) – 23:00-03:00

 

– Ira Noctis – to solowy projekt goth electro. Artysta pochodzi z Wałbrzycha i będzie to jego debiutancki koncert. Gatunki, w których się porusza to Dark Electro/Electro Goth/Industrial.

– HER OWN WORLD (nu-goth, gothic rock / Szczecin – To szczeciński zespół grający muzykę alternatywną w klimatach goth rocka z elementami dark electro oraz ambientu. Zaprezentują Wam swoje nowe show w którym nie zabraknie prawdziwego ognia! Grupa ma za sobą występy m.in. dwukrotnie na Castle Party Festival w Bolkowie, mini trasę z legendarnym polskim gotyckim zespołem Closterkeller oraz klubowe koncerty. W 2022 roku grupa zagrała także na festiwalu Prague Gothic Treffen w Czechach oraz Schattenwelt Festival w Austrii.