Gdzie i kiedy?
sobota, 13 kwietnia 2024, 18:00
Za ile?
od 119 zł
To koncert, który przeniesie widzów w świat gier komputerowych i pozwoli doświadczyć muzyki, która towarzyszy graczom na co dzień. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

SPEKTAKULARNE SYMFONICZNE SHOW

To wyjątkowe przeżycie – GAMING CONCERT, czyli koncert muzyki epickiej z gier. Potężne symfoniczne show, nie tylko dla miłośników muzyki ze świata gier.

ZACHWYCAJĄCY ARTYŚCI I REPERTUAR

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra & Choir pod batutą niezastąpionego Adama Domurata oraz soliści. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków m.in z takich gier jak: Doom, Battlefield, Assassin’s Creed, Horizon: Zero Dawn, League of Legends, Dragon Age, Apex Legends, Wiedźmin, Hogwarts Legacy i wielu innych.

NIEWIARYGODNE EMOCJE

Doznania dźwiękowe wraz z doskonałą oprawą wizualną na gigantycznym ekranie LED, efektami świetlno-laserowymi oraz efektami specjalnymi wprowadzą nas w zupełnie nowy poziom emocji.

 

Bilety dostępne na: https://biletyna.pl/koncert/Epic-Game-Music/Szczecin