Gdzie i kiedy?
wtorek, 5 kwietnia 2016, 18:00
Za ile?
70 - 80 zł
W tym roku przypada 25-lecie Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin. Z tej okazji Szczecińska Agencja Artystyczna organizuje ekskluzywny koncert, podczas którego wystąpią: Mika Urbaniak, Paulina Przybysz, Sylwester Ostrowski, Kalvin Sholar, Yah Supreme i Michał Grobelny. Galę poprowadzi znana prezenterka telewizyjna - Beata Tadla.
Sylwester Ostrowski, laureat nagrody z 2011 roku i producent muzyczny koncertu pytany o to, jaki to będzie koncert, odpowiada: „Znakomity! Specjalnie przygotowany na wyjątkową okazję, jaką jest Gala wręczenia Nagrody Artystycznej".

Mika Urbaniak i Paulina Przybysz to znakomite i bardzo ciekawe wokalistki młodego pokolenia. Obie kochają soul, r'n'b, hip-hop i funk, uwielbiają też jazz, tak jak Kelvin Sholar, amerykański pianista i producent muzyczny od Stevie Wondera. Towarzyszyć mu będzie rewelacyjny raper i wokalista - Yah Supreme oraz reprezentant Szczecina, Michał Grobelny. Na scenie oprócz Sylwestra Ostrowskiego zagrają także inni znakomici jazzmani: Eric Allen na bębnach i Charles Sammons na basie. W programie koncertu znajdą się znane piosenki w jazzowych aranżacjach, ale można też liczyć na niespodzianki. „Całość zabrzmi blisko okolic Beyonce i Jay Z, tylko że lepiej" - zapowiada z przymrużeniem oka Sylwester Ostrowski.

Koncert będzie częścią gali, podczas której poznamy szczecińskich artystów nominowanych do Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin oraz Mecenasa Szczecińskiej Kultury za rok 2015. Całość odbędzie się w szczecińskiej filharmonii. Uroczystość poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Beata Tadla.

Bilety dostępne na portalu bilety.fm