Gdzie i kiedy?
INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych
Al. Wojska Polskiego 90
niedziela, 25 czerwca 2023, 13:00
Za ile?
darmowe
Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Szczecinie zaprasza na rodzinne ognisko w Inkubatorze Sektorów Kreatywnych w godzinach 13.00 - 17.00. To będzie niezapomniane popołudnie pełne smaku, kreatywności i zabawy!

W programie m.in: – rodzinne pieczenie kiełbasek i nie tylko – poczuj się jak na prawdziwym ognisku i upiecz swoją ulubioną kiełbaskę lub inną przekąskę na patyku. Możesz też spróbować przygotować domowe chlebki z masłem czosnkowym i ziołami.

– gry i zabawy dla dzieci – niech Twoje pociechy wykorzystają swoją energię i zręczność w różnych grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich. Będzie można m.in. zagrać w gry wielkoformatowe, uczestniczyć w zabawach chustą klanzy lub po prostu pobawić się z innymi dziećmi.

– własnoręczne malowanie toreb – jeśli lubisz tworzyć i wyrażać siebie, to ta atrakcja jest dla Ciebie! Możesz wybrać jedną z naszych toreb bawełnianych i ozdobić ją według własnego pomysłu specjalnymi farbami i szablonami. Będziesz mieć niepowtarzalną torbę, która będzie świadczyć o Twojej osobowości i stylu.

– finał „Chustonalii” – współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pomorze Zachodnie w Chuście, które zaprasza na finał swojego projektu „Chustonalia”. To cykl warsztatów i spotkań poświęconych tradycji noszenia chust.