Gdzie i kiedy?
czwartek, 18 kwietnia 2024, 20:30
Za ile?
od 170,75 zł
Bracia Kacperczyk ruszają w „Trasę Po Końcu Świata”!

Duet Kacperczyk tworzą bracia - Maciek i Paweł - którzy z muzyką związani są od dziecka. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów i wokalistą. Gra również na gitarze. Paweł odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji. W 2020 roku bracia Kacperczyk zaprezentowali swoją pierwszą płytę – „Sztuki Piękne”. Znajdujący się na niej utwór „Iggy” docenił sam zainteresowany, czyli Iggy Pop, który wspomniał o braciach również podczas swojej audycji w radiu BBC.

W listopadzie 2021 roku chłopaki powrócili z „Kryzysem Wieku Wczesnego”. Na płycie udzieli się Hodak, Janusz Walczuk, CatchUp, Julia Wieniawa i Julia Pośnik, a sam krążek w krótki czas po premierze pokrył się złotem. Jeden z singli z płyty – „Sebiksy” – osiągnął status platynowej płyty. W samym 2022 roku zagrali największą dotychczasową trasę koncertową chłopaków, w skład której wchodziło ponad 30 koncertów na największych festiwalach takich jak Open'er, Off Festival czy Męskie Granie.

Blisko dwa lata od premiery „KWW” zespół wydał swój trzeci studyjny album „Pokolenie Końca Świata” m.in. z takimi hitami, jak „Jakbym zjadł mentosy i popił je colą” czy „Moje najlepsze lata”. Na płycie gościnnie pojawili się Artur Rojek, Szczyl czy WaluśKraksaKryzys.

 

Bilety dostępne na: https://goingapp.pl/wydarzenie/kacperczyk-trasa-po-koncu-swiata/kwiecien-2024-szczecin