Gdzie i kiedy?
Rotunda Północna na Wałach Chrobrego
sobota, 15 października 2016, 21:00
Za ile?
10 i 15 zł
Black Noize vol. 1 to pierwsza impreza w ramach nowego cyklu związanego z urodzinami różnych artystów. Tego dnia na Wałach Chrobrego swoje urodziny obchodzić będzie Nielle Diarra - tancerka z niemalże 10-letnim doświadczeniem, którego efekty możemy podziwiać w teledyskach wielu artystów. Na imprezie afrykańskie drinki, gorące brzmienia i… niespodzianki!
Nielle Diarra, która jest także organizatorką imprezy, w związku z urodzinami postanowiła obdarzyć prezentami... przede wszystkim gości! Tak więc prócz kolorowych shotów, będzie możliwość zrobienia zdjęć na specjalnie przeznaczonej do tego ściance z kilkoma szczecińskimi artystami m.in. Sage, TKZetor, Głowa PMM.

Dodatkowo, aby utrzymać bardzo szczecińską atmosferę, która jest zamysłem całego cyklu, kreację na ten event szykuje znana wszystkim Monika Tatarek, właścicielka studia krawieckiego YouMo, a stylizacją paznokci oraz wizażem jubilatki zajmie się legenda szczecińskich stylizacji Żenia Anolik oraz fryzjerka Emilia Wojnicka z salonu urody Suzirja. Na imprezie zapowiedziano jeszcze kilka atrakcji, ale tego dowiemy się już w sobotę.

Impreza startuje o godz. 22.00.

Wstęp dla pań kosztuje 10 zł, a dla panó 15 zł.

Więcej szczegółów tutaj