Letnie spektakle plenerowe dla dzieci (w wieku 4-8 lat), na podstawie znanych utworów literackich, w wykonaniu popularnego Teatru Gwitajcie.


REPERTUAR NA SIERPIEŃ:

7 sierpnia

CHCECIE WIERZYĆ CZY NIE CHCECIE, KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE

Minimusical, który wzruszy i zachwyci nie tylko dzieci, ale też te całkiem dorosłe „krasnoludki”. Rozśpiewane skrzaty zapraszają do wspólnej zabawy. Czy sympatyczny Łapciuś odzyska swoją zgubę? Czy pomogą mu leśne zwierzątka? A może rady króla Pyszałka?

 

14 sierpnia

WIEŚĆ SIĘ NIESIE, UFO W LESIE

Ufobrudek, niezbyt sympatyczny przybysz z odległej planety, ląduje w samym środku lasu z misją pozbycia się śmieci. Jego zamiary skutecznie udaremniają zwierzątka leśne, które poprzez zabawę i wesołe piosenki pokazują niezwykłemu gościowi, jak można wykorzystać zużyte opakowania. Ufobrudek z pomocą swoich nowych przyjaciół poznaje walory odnawialnych materiałów i szczęśliwy wraca na swoją planetę.

 

21 sierpnia

BEZPIECZNE MIASTO NA WESOŁO

Mały Bąbelek, trochę zarozumiały brzdąc, pewnego dnia postanawia samodzielnie wybrać się do przedszkola. Na drodze czekają go różne przygody i niebezpieczeństwa. Napotyka wiele postaci, dzięki którym uczy się, jak bezpiecznie poruszać się po mieście, co oznaczają znaki drogowe i w jaki sposób unikać zagrożeń na ulicy. Jego krnąbrny charakter zostaje utemperowany, Bąbelek przechodzi transformację z niepokornego łobuza w grzecznego chłopca. Sztuka w przystępny sposób uczy dzieci podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po mieście i zasad ruchu drogowego.

 

28 sierpnia

JULiJAN DZIECIOM

Spektakl oparty na utworach literatury dziecięcej autorstwa Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Usłyszymy znane i kultowe wiersze, które od lat bawią i uczą kolejne pokolenia dzieci, a równie chętnie sięgają po nie dorośli.

Gdzie i kiedy?
niedziela, 7 sierpnia 2022, 11:00
Za ile?
10 zł dziecko, 20 zł opiekun