Gdzie i kiedy?
Teatr Lalek Pleciuga
plac Teatralny 1
sobota, 5 marca 2022, 18:00
Za ile?
32/40 zł
Nietrudno jest występować, kiedy przez próby do spektaklu przeprowadza wprawna ręka reżysera, a tekst jest wyryty na blachę. A co, kiedy brak scenariusza, a twórcą przedstawienia może stać się każdy na widowni? Widmo kompromitacji rozmywa się w morzu ekscytacji, adrenalina sięga zenitu, zwoje mózgowe pracują na pełnych obrotach, myśli same formują się w słowa, pomysły przekuwają w akcję… a my… gramy!!!

 

Projekt „Bajki dla dorosłych” stworzony przez czwórkę aktorów Teatru Lalek Pleciuga, przy akompaniamencie znakomitego pianisty, skupia się na długich formach improwizowanych. W całość wciągnięte są lalki, które po latach kurzenia się w teatralnych magazynach, z wdzięcznością przyjęły nasze zaproszenie.

Korzystając z inspiracji publiczności, wpadamy w światy, które chcecie odwiedzić i sytuacje, których chcielibyście uniknąć. Zatańczymy, jak nam zagracie, wszystkie chwyty dozwolone! Reguła jest jedna: to co wydarzy się w Pleciudze, zostaje w Pleciudze. Wszystko dzieje się tu i teraz i nie powtórzy się nigdy więcej.

Obsada: Rafał Hajdukiewicz, Kasia Majewska, Paulina Lenart-Majtas, Maciej Sikorski