Gdzie i kiedy?
GH Turzyn
al. Bohaterów Warszawy 42
sobota, 24 czerwca 2023, 10:00
Za ile?
darmowe
Za chwilę skończy się rok szkolny i wszyscy ruszymy na wakacje! Lato zawsze oznacza wiele wspaniałych przygód i podróży. Galeria Turzyn zaprasza na zajęcia, podczas których przygotuje wszystkie maluchy do wakacyjnej drogi!

Latem zawsze dużo podróżujemy – samochodem, pociągiem, czy samolotem. Wyjeżdżamy do rodziny, na wczasy albo po prostu na wycieczkę. Za każdym razem musimy się spakować i zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Co przydaje się w podróży? Na pewno duża walizka i mnóstwo drobiazgów. Czasem potrzebne są bilety, czasem mapa, a zawsze – dobry humor!

Galeria Turzyn zaprasza wszystkie dzieci w wieku 1-3 lat wraz z opiekunami do wspólnej wakacyjnej podróży. Podczas zajęć TEREFERE, które odbędą się w sobotę, 24 czerwca, w godz. 10.00-12.30, prowadzący zapoznają najmłodszych z zasadami przygotowania się do drogi oraz wrażeniami, jakie na nich czekają w trakcie wyjazdu. Czekać będą w przestrzeni Nowa ROOFA (wejście obok sklepu KiK). Jak zwykle nie zabraknie ciekawych zabaw rytmicznych i ruchowych. Będzie dużo śmiechu i wakacyjnej radości! Zajęcia poprowadzą doświadczone pedagożki teatru i animatorki kultur z teatru Głowa mała oraz Fundacji Tettere. Zajęcia będą miały otwartą formułę – można do nich dołączyć w dowolnym dla siebie momencie.

Odbywające się regularnie w Galerii Turzyn zajęcia TEREFERE to niezwykła okazja dla najmłodszych do doświadczania świata wszystkimi zmysłami, w przytulnej przestrzeni dostosowanej do ich potrzeb. 

„Po raz pierwszy organizujemy zajęcia TEREFERE tuż przed wakacjami, dlatego poprosiliśmy animatorki o przygotowanie specjalnych zabaw, związanych z podróżami. Coraz chętniej wyjeżdżamy z najmłodszymi dziećmi i dziś nie dziwi ich obecność nawet na pokładach samolotów. Zajęcia pomogą dzieciom oswoić się ze światem podróży, a rodzicom – na pewno pokażą kilka rozwiązań, przydatnych podczas długiej drogi, tak by minęła możliwie jak najszybciej”, do udziału w zajęciach zachęca Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn.