Gdzie i kiedy?
Hormon
ul. Monte Cassino 6
środa, 1 marca 2023, 18:00
Za ile?
darmowe
Programiści i inżynierowie ze Szczecina spotkają się po raz piąty na Embedded Meetup. Tym razem wydarzenie koncentrować się będzie na praktycznej wiedzy i zagadnieniach związanych z sektorem automotive, któremu poświęcone będą trzy prelekcje prowadzone przez ekspertów firmy GlobalLogic o wieloletnim doświadczeniu w IT.

 

Podobnie jak poprzednie edycje, nadchodzący Embedded Meetup będzie miał otwartą formułę i odbywał się w swobodnej atmosferze, zachęcając uczestników do dyskusji i wspólnego omawiania zawodowych wyzwań. Wydarzenie jest nastawione na poszerzanie wiedzy i rozwijanie kompetencji inżynierów oprogramowania. 1 marca 2023 spotkają się oni w klubie Hormon, by rozmawiać między innymi o takich rozwiązaniach, jak protokół MQTT czy sieć CAN bus.

Start spotkania planowany jest na godzinę 18:00. Wydarzenie ma charakter bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

BEZPŁATNA REJESTRACJA: https://www.globallogic.com/pl/about/events/embedded-meetup-szczecin-vol-5/?utm_source=press&utm_medium=referral&utm_campaign=embedded-meetup-szczecin