Już w najbliższą niedzielę łowcy okazji i poszukiwacze perełek nie mogą przegapić Pchlego Targu na Pogodnie. To będzie pierwsza w tym roku edycja imprezy, która za każdym razem przyciąga setki wystawców i odwiedzających. Dodajmy, że na pl. Waleriana Pawłowskiego będą czekać nie tylko przedmioty, które szukają nowego domu, ale i mnóstwo pięknego rękodzieła. To za sprawą odbywającego się w tym samym terminie świątecznego kiermaszu rękodzieła.

W niedzielę, 2 kwietnia, Rada Osiedla Pogodno zaprasza mieszkańców Szczecina na dwa wydarzenia – pchli targ oraz towarzyszący mu coroczny Świąteczny Jarmark Rękodzieła. To będzie fantastyczna okazja, by wśród perełek z drugiej ręki znaleźć dekoracje na wielkanocny stół. Obie imprezy odbędą się na pl. im. W. Pawłowskiego. Wystawców jarmarku rękodzieła znajdziemy pod zadaszeniem, na terenie placu pod gołym niebem swoje stoiska będą mieć uczestnicy pchlego targu.

Wstęp zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających jest bezpłatny. Nie ma też zapisów – każdy, kto przyjdzie, będzie mógł wystawić swoje stoisko.

Organizatorzy zaznaczają, że wystawiający muszą zadbać we własnym zakresie o stojak czy stół wystawienniczy. Dodatkowo przypominają, że uczestnikom nie wolno wjeżdżać samochodami na plac ani zastawiać bram wjazdowych do posesji, nawet w celu wypakowania towaru.

Na swoiste „łowy” organizatorzy zapraszają w niedzielę, 2 kwietnia, w godz. 10:00-15:00.