To wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w mistrzowskich warsztatach i nagraniach pod okiem światowej renomy artystów oraz wystąpić w złotej sali Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Ruszyły zgłoszenia do projektu „One voice” organizowanego przez saksofonistę jazzowego Sylwestra Ostrowskiego.

„One voice” to projekt artystyczno-edukacyjny realizowany w ramach festiwalu Szczecin Jazz. Sylwester Ostrowski zaprasza do udziału wszystkich, którzy uczą się w szkołach muzycznych, śpiewają z pasji lub prowadzą już własną karierę artystyczną.

– W ramach projektu uczestnicy będą rozwijać się pod okiem światowej renomy artystów. Przewidujemy bezpłatny udział w zajęciach i warsztatach wokalnych z takimi artystkami jak Dorrey Lin Lyles, Dee Dee Bridgewater oraz udział w próbach i sesjach nagraniowych z zespołem Rey & Syl – zachęca Sylwester Ostrowski.

Najlepsi wezmą udział w koncertach z zespołem Rey & Syl w klubach jazzowych, centrach kultury oraz podczas finałowego koncertu Szczecin Jazz w złotej sali Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Co ważne - w ramach projektu przewidziane są honoraria artystyczne dla uczestników zakwalifikowanych do udziału w koncertach.

Aby wziąć udział w projekcie „One voice” należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail szczecinjazz@gmail.com, a w nim – napisać kilka zdań o sobie, przedstawić motywację chęci udziału w projekcie, załączyć maksymalnie 3 zdjęcia „oddające osobowość, temperament i prezencję sceniczną” oraz linki do odsłuchania maksymalnie 2 utworów.

– Mogą być standardy, covery lub autorskie piosenki. Może być wykonanie solo, z podkładem lub sekcją. Wyślij co masz i nie martw się czy nagranie jest profesjonalnie zrealizowane. Najważniejsze, żebyśmy mogli posłuchać jak brzmisz – zachęca szczeciński saksofonista.

Ważne, aby w wiadomości zawrzeć zgodę na publikowanie i wykorzystywanie wizerunku w ramach promocji projektu „One voice”. Ilość miejsc w projekcie jest ograniczona.