Wielu cenionych wystawców, fachowe doradztwo, mnóstwo inspiracji – to i wiele więcej czeka na przyszłe pary młode w najbliższą niedzielę, 29 stycznia, w Netto Arenie. W godz. 10:00-17:00 odbędzie się tu 19. edycja Wielkiej Gali Ślubnej.

Wielka Gala Ślubna organizowana przez portal e-wesele.pl to największe tego typu targi na Pomorzu Zachodnim. Od blisko 20 lat narzeczeni znajdują na niej wiele inspiracji, a także mają okazję zapoznać się z panującymi trendami. Pierwsza edycja odbyła się w jednym ze szczecińskich hoteli przy udziale kilkunastu wystawców. Tłum zainteresowanych pokazał, że takie wydarzenie na terenie województwa jest niezwykle potrzebne.

– Za każdym razem staramy się zrobić wszystko możliwie jak najlepiej – mówi Zbigniew Matczak, organizator. – Mogłoby się wydać, że łatwo popaść w rutynę, organizując imprezę tak długo, ale tak nie jest. Wszystko się zmienia: technologie, trendy i musimy za tym nadążyć. Staramy się nanosić zmiany, by impreza żyła.

Pomogą parom w trudnych decyzjach. „To absolutna kopalnia wiedzy”

Podczas Wielkiej Gali Ślubnej w jednym miejscu i czasie gromadzą się najlepsi oferenci z branży okołoślubnej. Są firmy, które na targach wystawiają się regularnie od lat, ale jak co roku pojawi się też wielu nowych wystawców. Nie zabraknie ofert mody damskiej i męskiej, przedstawicieli strefy beauty – makijażystów czy fryzjerów, muzyków, wodzirejów, fotografów, twórców wideo czy przedstawicieli lokali oraz cukierni.

– Wszystko, co może być potrzebne na ślubie i weselu, na pewno u nas będzie – zapewnia Matczak. – Łącznie z atrakcjami mniej oczywistymi, jak drink bar czy iluzjoniści. Na naszych targach będzie można zaplanować ślub od A do Z.

fot. Karolina Tomczyk/mat. pras. organizatora

Korzyści ma być jednak o wiele więcej. – Niewątpliwą zaletą Wielkiej Gali Ślubnej jest możliwość bezpośredniej rozmowy z profesjonalistami z różnych dziedzin – podkreśla Matczak. – To jest rzecz niezastąpiona. Możemy „poczuć” usługodawcę, zobaczyć, czy się dobrze rozumiemy. Po drugie, ci profesjonaliści to absolutna kopalnia wiedzy i podpowiedzi. Nawet jeżeli nie zatrudnimy fotografa spotkanego na targach, to jestem przekonany, że bardzo wiele możemy się od niego dowiedzieć.

Na miejscu będzie można zasięgnąć też porad wedding plannerek. Ich doświadczenie z pewnością przyda się tym parom, które nie wiedzą od czego zacząć organizowanie jednej z najważniejszych uroczystości w życiu. Specjalistki pomogą ułożyć plan działania, dzięki któremu narzeczeni nie zapomną o najdrobniejszym szczególe.

Atrakcyjne ceny, konkursy z nagrodami, przydatne prezenty

Na odwiedzających w niedzielę Netto Arenę czekać mają także atrakcyjne rabaty. – Jeżeli więc mamy już kogoś upatrzonego, na targach będzie można podpisać umowę na korzystniejszych warunkach – podpowiada Matczak.

Zaplanowano również liczne konkursy z nagrodami. – Finałową nagrodą, o którą powalczą pary, będzie voucher na wesele w Belveder Make a Wish, nowo otwartym, eleganckim lokalu pod Szczecinem, na kwotę 12 tysięcy złotych – mówi organizator.

19. Wielka Gala Ślubna odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia, w hali Netto Arena. Organizatorzy zapraszają w godzinach 10:00-17:00. Bilety w cenie 20 zł dostępne są na stronie: https://ticketos.pl/event/4916/. Dodajmy, że do biletów zakupionych online organizatorzy dorzucają niemalże 60-stronicowy organizer ślubny.