koncerty

Voo Voo

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 29.04.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
99 zł; bilety na bilety.fm
Opis wydarzenia
Zespół Voo Voo już 29 kwietnia 2019 wystąpi na scenie Filharmonii w Szczecinie. Muzycy będą promować najnowszą płytę pt. "Za niebawem".

Zespół Voo Voo wszedł do studia S-4 Polskiego Radia w Warszawie by zarejestrować swoją nową studyjną płytę. Płyta ukaże się za niebawem, bo już na początku 2019 roku.

Voo Voo nagrywa swoim stałym składzie. Produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajmuje się Emade – Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie będzie miksował płytę. Jak zapowiada lider zespołu, „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą". Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo pt. „7" minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/340236883466808/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję