W tym roku mija 11. rocznica utworzenia Północnej Izby Gospodarczej. Z tej okazji 10 czerwca zostanie zorganizowana wielka gala, podczas której wystąpi zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz.
Wielka Gala Północnej Izby Gospodarczej to coroczne święto przedsiębiorców, polityków, artystów, osób związanych ze światem nauki, kultury i mediów ze Szczecina i regionu. Jest to swojego rodzaju podziękowanie dla osób zrzeszonych w izbie. W tym roku uroczystość odbędzie się na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich. Wieczór uświetni występ grupy Varius Manx z wokalistką Kasią Stankiewicz. Zespół zagra na gali w ramach trasy koncertowej z okazji swojego 25-lecia pracy artystycznej. Podczas koncertu goście usłyszą największe przeboje grupy takie jak m.in: Orła cień, Zanim zrozumiesz, Piosenka księżycowa.


Bilety na XI Wielką Galę Północnej Izby Gospodarczej dostępne są w sprzedaży w cenie 250 zł. Można je nabyć w siedzibie PiG. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie (91 486 07 68 wew. 20) i drogą mailową (e-mail: sekretariat@izba.info). Gala odbędzie się w piątek, 10 czerwca.

Tak się bawiono podczas ubiegłorocznej jubileuszowej gali: