sport inne

V Bieg Sztafetowy nad Jeziorkiem Słonecznym + dużo atrakcji dla rodzin

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Jeziorko Słoneczne, ul. Derdowskiego
Kiedy?
Sobota, 15.09.2018
O której godzinie?
15:00
Opis wydarzenia
W sobotę, 15 września, o 16:30 na terenie Jeziorka Słonecznego odbędzie się piąta już edycja Szczecińskiego Biegu Sztafetowego, któremu towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz akcja charytatywna, wspierająca Mateusza Pawłowskiego. Główny sponsor wydarzenia Volkswagen Krotoski-Cichy przygotował konkurs - nie tylko dla biegających - w którym do wygrania będzie zatankowany samochód Volkswagen Arteon na weekend.

Biegający muszą przebyć w 4-osobowych zespołach (w składzie musi być przynajmniej jedna kobieta) dystans 6 km (4 x 1,5 km). Każdy Uczestnik otrzyma medal, a także ma szansę otrzymać nagródy (m.in.: od: Ziemniaka i Spółki, Pizzy Pasta i Basta, Always and forever hungry, masażystów).

W biegu wezmą także udział szczecińscy superbohaterowie z Fundacji Liga Supebohaterów, którzy nie tylko poprowadzą rozgrzewkę, ale także pobiegną z Mateuszem Pawłowskim, spełniając tym samym marzenie chłopca.

Tegorocznej rywalizacji towarzyszyć będzie moc atrakcji na świeżym powietrzu. Zapraszamy do rodzinnego spędzania czasu w okolicy Jeziorka Słonecznego - szczególnie na najmłodszych czekać będzie dużo zabawy: strefa piłkarska, testy sprawnościowe z konkursami, biegi dziecięce w trzech kategoriach wiekowych czy malowanie buziek. Na odwiedzających „biegowy piknik” czekać będą również różne różnorodne stoiska, m.in.: stoisko BrotherHood czy Trigym Szczecin. 

Organizatorzy zapraszają nie tylko biegających, udział w pozostałych atrakcjach jest bezpłatny.

Biegniesz? Przebierz się!

Ideą Szczecińskiego Biegu Sztafetowego jest przede wszystkim dobra zabawa i przyjemność ze sportowej rywalizacji. Organizatorzy liczą nie tylko na chęć wygrania, ale też inwencję twórczą w przygotowywaniu strojów czy kompletowaniu składu – rokrocznie biegający zaskakują nieocenioną inwencją twórczą. Fotorelację z biegu przygotuje Fotografia sportowa - Dulny foto. Jeżeli macie chęć skompletować swój zespół i wziąć udział w zawodach, to ostatnia okazja do zapisów: https://foxter-sport.pl/v-szczecinski-bieg-sztafetowy---szczecin-2018

Atrakcje dodatkowe:

- strefa piłkarska dla dzieci i dorosłych

- biegi dziecięce w 3 kategoriach wiekowych (od 5 lat)

- strefa Volkswagena (prezentacja nowych modeli Volkswagena)

- auto do wygrania na weekend

- dla najlepszych dzieci medale i dla każdego dyplomy

- Szczecińska Liga Superbohaterów

- wóz strażacki

- domowe wypieki (akcja charytatywbna dla Mateusza Pawłowskiego)

Program:

10:00 - otwarcie strefy piłkarskiej dla dzieci i dorosłych

15:00 - bieg dla dzieci

16:00 - rozgrzewka

16:30 - bieg główny

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję