spektakle i opery

UWIEDZIONA CHILI SHOW OLGI ADAMSKIEJ

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 01.02.2020
O której godzinie?
21:30
Za ile?
50 zł
Opis wydarzenia
Teatr Polski zaprasza do Czarnego Kota Rudego na „Uwiedzioną chili show Olgi Adamskiej”. To teatralne show rozbudzające umysł i serce.

 

„Gdyby Olga Adamska żyła w międzywojniu, byłaby bez wątpienia gwiazdą niejednego kabaretu. (…) Tworzy wizerunek scenicznej divy retro, podszyty współczesnym mrugnięciem oka i dopełniony własnym temperamentem. I co bardzo ważne ma nie tylko dystans do wykonywanego repertuaru – nie zawsze skądinąd „przedwojennego” - ale i do samej siebie w tym repertuarze.” Artur Daniel Liskowacki

Męskie teksty - Hemar, Boy – Żeleński, Młynarski, Michaux, Przybora, Iredyński - w ultra kobiecej interpretacji. Piosenki i monologi kobiety uwodzącej, niepotrafiącej żyć bez mężczyzny ale i wolnej. Teatralne Show rozbudzające umysł i serce. Ponad godzina humoru na najwyższym poziomie.

 

realizacja: Adam Opatowicz

współpraca: Daria Friedrich

premiera: 4 lutego 2017

czas trwania: 1 godz. 15 min

 

Obsada:

Olga Adamska

Krzysztof Baranowski (fortepian)

 

Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowane treści mogą okazać się nieodpowiednie dla dzieci lub osób małoletnich. Prosimy o rozwagę – dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję