Ogrom weselnych inspiracji, najnowsze kolekcje, oferty odpowiadające aktualnym trendom i cały przekrój niezbędnych wykonawców – w Netto Arenie trwa 20. Wielka Gala Ślubna. Imprezie towarzyszą konkursy dla par młodych – w puli znalazły się nagrody o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, a główną wygraną jest możliwość zorganizowania wesela!

W Netto Arenie czeka ponad 100 wystawców z Pomorza Zachodniego – od DJ-ów i muzyków, przez dekoratorki sal, wedding planerki, cukierników, makijażystki i fryzjerki, po firmy zajmujące się wypożyczaniem samochodów.

– Pary młode, które zdecydują się dzisiaj przyjść, mają gwarantowane naprawdę atrakcyjne ceny. Razem z przyjacielem staramy się prowadzić nowoczesne wesela na miarę XXI wieku. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które łączymy z tradycjami weselnymi. U nas jest zawsze dynamicznie, wesoło, swojsko – zaprasza DJ Patryk Rosiński z duetu Prezenterzy Szczecin. 

– Zajmujemy się dekoracjami i florystyką. Głównie to dekoracje w stylu boho, naturalne i romantyczne. Skończyłam malarstwo i lubię tworzyć. Wiele z dekoracji wykonałam własnoręcznie. Dzisiaj zapraszamy na stoisko, które jest bardziej strefą chillu niż przykładem stołu weselnego. Można przyjść, zrobić zdjęcie na ściance, porozmawiać – zachęca Olga z Deko Faktorii.

Z okazji targów wielu z wykonawców przygotowało specjalne oferty i kupony zniżkowe na swoje usługi. W Netto Arenie nie brakuje również firm, które oferują mniej oczywiste atrakcje ślubne jak drink bar czy pokazy iluzji. 

To nie koniec. Jak co roku, Wielkiej Gali Ślubnej towarzyszą konkursy dla par młodych. W puli znalazły się nagrody o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, a główną wygraną jest możliwość zorganizowania wesela w dworku Belveder Make a Wish. Zwiedzający mają także szansę wygrać kompleksową organizację ślubu i wesela od Smart Deco.

– Ślub mamy dopiero latem przyszłego roku, ale już teraz zdecydowaliśmy się załatwić najważniejsze sprawy. O targach słyszeliśmy od naszych znajomych i między innymi dlatego postanowiliśmy się na nie wybrać. Mam nadzieję, że znajdziemy tutaj wszystko, czego potrzebujemy – mówi Paulina, która do Netto Areny przyjechała ze swoim narzeczonym. 

Imprezie towarzyszy także Pokaz Mody Ślubnej, za który odpowiada Centrum Mody Ślubnej. 

– Z reguły panny młode przychodzą po suknie pół roku wcześniej, ale mamy też pracownię ślubną, w której możemy zrealizować naprawdę ekspresowe zamówienie. Tydzień czy miesiąc na wykonanie kreacji ślubnej to u nas norma – opowiada Monika Boska-Nowakowska z Centrum Mody Ślubnej. – Ubieramy całe rodziny, mamę, tatę, świadków, druhny i małe dzieci – dodaje. 

Wystawcy czekają na odwiedzających do godziny 17. Chętni cały czas mogą kupić bilety, które dostępne są na miejscu w cenie 25 złotych. Organizatorem imprezy jest portal e-wesele.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia.