inne

Tydzień Ziemi 2017: kwiat za grat

Photo credit: Foter.com

Gdzie?
Jasne Błonia
Kiedy?
Sobota, 22.04.2017
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Sobota, 22.04.2017
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W ramach trwającego Tygodnia Ziemi w sobotę, 22 kwietnia, odbędzie się akcja "Kwiat za grat".
22 kwietnia wraz z pracownikami Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin oraz firmą Remondis, zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji „Kwiat za grat” - wymień elektroodpady na sadzonki kwiatów!

Akcja zaczyna się o godzinie 9:00 na parkingu przy Jasnych Błoniach i potrwa do godziny 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wymień elektroodpady na sadzonki kwiatów! Przynieś stary telefon, suszarkę, lodówkę, telewizor, a w zamian otrzymasz pięknego kwiatka.

Jak co roku do udziału w akcji zaprasza Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku zachęcamy również do przekazywania nam karmy dla podopiecznych fundacji "Dzika Ostoja", a potrzeba najpilniej: kapusty pekińskiej, karmy "Purina" (wołowej) dla kotów, mieszanki zbóż dla gryzoni, marchewki, koziego mleka i płatków owsianych. Powyższe chętnie zbierzemy od Was w trakcie zbiórki elektroodpadow i uroczyście obiecujemy dostarczyć zwierzakom!
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję