Będą kreatywne zabawy, warsztaty i spektakle teatralne dla dzieci w różnym wieku. Po przerwie wakacyjnej w Centrum Handlowym Ster przy ul. Ku Słońcu znów będą prowadzone regularne zajęcia w ramach Akademii Twórczego Malucha dla najmłodszych i Akademii Juniora dla nieco starszych. Pierwsze w sobotę 9 września, w godzinach 12.00 – 16.00.

Zajęcia są bezpłatne i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać. Wystarczyć przyjść z dzieckiem do strefy Foodcourt w CH Ster.

Akademia Twórczego Malucha

Maluchami zajmie się tam grupa profesjonalnych animatorów. Poprowadzą twórcze warsztaty, pobudzające dziecięcą wyobraźnię, a także zaprezentują spektakle teatralne.

Wszystko to w wydzielonej strefie na pasażu, z wygodnymi poduchami i pufami. W takim bezpiecznym i komfortowym środowisku łatwiej będzie przenieść się w pełen fantazji świat bajek i fantastycznych przygód.

Poza spektaklem dla dzieci (g. 12.00), będą też animacje i zabawy ruchowe (od g. 14.00). Na stoiskach promocyjnych przez cały czas działał będzie kącik plastyczny, kącik z grami oraz stoisko z malowaniem buziek i skręcaniem baloników

Akademie Twórczego Malucha będą odbywać się w każdą drugą sobotę miesiąca. W najbliższym czasie: 9 września i 14 października.

Akademia Juniora

Dzieci w wieku szkolnym znów będą mogły przeprowadzać w CH Ster eksperymenty fizyczne i chemiczne. Wraca Akademia Juniora, prowadzona przy współpracy ze szkołą Mały Inżynier Szczecin.

Zajęcia i warsztaty pomyślane są w taki sposób, by łączyły dobrą zabawę z nauką przydatnych umiejętności i zdobywaniem cennej wiedzy. Będzie oczywiście to, co dzieci lubią najbardziej, czyli wybuchowe eksperymenty, ale też kolorowe reakcje chemiczne i mieszanie odczynników. Uczestnicy biorą aktywny udział w eksperymentach, własnoręcznie zrobią kosmetyki, zabawki i gadżety.

Akademia Juniora będzie odbywać się w każdy trzeci czwartek miesiąca. Najbliższa 21 września, a kolejna 19 października.

Więcej informacji o ofercie Centrum Handlowego Ster na stronie: https://chster.pl/.