Z okazji trzecich urodzin wSzczecinie.pl spotkaliśmy się we Free Blues Club. Wśród zaproszonych gości znalazł się zespół Big Fat Mama oraz Bezpośredni Jack.

Zabawa rozpoczęła się już po godz. 20.00, kiedy do klubu zaczęli przybywać nasi goście. Przed godz. 21 lokal był już pełen i ciężko było znaleźć wolne krzesełko. Nikt jednak tym się nie martwił, ponieważ coraz więcej osób ustawiało się w okolicy sceny, czekając na przebojowy zespół Big Fat Mama. Kiedy muzycy wyszli, sytuacja na sali zmieniła się diametralnie.

 

Obserwowaliśmy publiczność. Chyba wszyscy bawili się bardzo dobrze! Kto zna grupę Big Fat Mama, ten wie, że są to muzycy, którzy rozgrzewają swoją publiczność już przy pierwszym utworze. Koncert był świetny! Przed bisami odbyły się konkursy, do których nie trzeba było namawiać już rozbawionej publiczności. Tuż po koncercie w piwnicznym lokalu zabrzmiało „Sto lat” dla wSzczecinie.pl, które odśpiewaliśmy wraz z częścią imprezowiczów. Następnie, na sali obok imprezę rozkręcał Bezpośredni Jack. Dzięki rytmom funky&disco lat 70-tych i 80-tych parkiet po chwili był już pełen.

 

Redakcja również bawiła się tego wieczoru bardzo dobrze.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zjawili się na naszych trzecich urodzinach!