Stabilna praca i atrakcyjny pakiet socjalny czekają na przyszłych pracowników Spółki Tramwaje Szczecińskie. Do bezpłatnego kursu mogą przystąpić osoby, które ukończyły 21 rok życia. Uzyskanie pozwolenia do kierowania tramwajem po kursie, daje gwarancję przyjęcia do pracy w Spółce na stanowisko motorniczego w oparciu o umowę-zlecenie lub umowę o pracę.

Nowo zatrudniony motorniczy może liczyć na zarobki od 5 100 zł brutto. Umowa o pracę pozwala na korzystanie z dodatków takich jak: wczasy pod gruszą, karty SODEXO, paczki okolicznościowe dla dzieci czy nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe. Pracownicy Spółki ponadto otrzymują możliwość dofinansowania karty MultiSport, a także refundacji wypoczynku dla dzieci. Wyróżniającym się w pracy przyznawane są premie kwartalne i nagrody indywidualne.

Darmowy kurs na motorniczego obejmuje 77 godzin zajęć teoretycznych zaplanowanych na 10 dni (od poniedziałku do piątku, przez 2 tygodnie, w godzinach 8.00-15.00) oraz 60 godzin zajęć praktycznych (według grafików ustalanych indywidualnie). Może do niego przystąpić każda osoba, która skończyła 21 lat i ma zaświadczenie o niekaralności. Mile widziane jest posiadanie prawa jazy kat. B, ale nie jest to warunek konieczny.

„Szukamy właśnie Ciebie, jeśli odznaczasz się wysoką kulturą osobistą i zdolnościami interpersonalnymi, jesteś opanowany i potrafisz sobie radzić w sytuacjach mocno stresujących, czujesz odpowiedzialność za powierzone zadania i realizujesz je z zaangażowaniem, cieszysz się dobrą sprawnością psychofizyczną, znasz topografię Szczecina” – czytamy w ogłoszeniu Tramwajów Szczecińskich Kurs motorniczego tramwaju | Tramwaje Szczecińskie (alfatv.pl)

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania, proszone są o przesłanie aplikacji (podanie i CV) na adres kadry@ts.szczecin.pl (z dopiskiem w tytule wiadomości; kurs motorniczego).