Dwoje nieznajomych zostaje wrobionych w polityczny zamach. By przechytrzyć złoczyńców, muszą ze sobą współpracować. Dzisiejszy seans Kina na Leżakach pełen będzie pościgów i zwrotów akcji.

– Kino na Leżakach to łącznie 10 projekcji w ciekawych miejscach, z klimatyczną oprawą – leżaczki, oświetlenie, ale także popcorn i przekąski – mówi Celina Wołosz, rzecznik spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. – Oglądanie filmów w plenerze, w towarzystwie przyjaciół i blasku księżyca ma niesamowity klimat i zawsze przyciąga tłumy odbiorców.

W czwartek, 31 sierpnia, odbędzie się przedostatni już seans pod chmurką. Wypełniony będzie widowiskowymi scenami pościgów i ucieczek. „Eagle Eye” to opowieść o dwójce nieznajomych – Jerrym i Rachel – którzy zostają wrobieni w polityczny zamach. Niespodziewanie stają się najbardziej poszukiwanymi przestępcami w całej Ameryce. Wszystkowiedzący i wszechobecny zamachowiec będzie uniemożliwiał im ucieczkę i wycofanie się z planu. Czy skutecznie?

Seans w ramach Kina na Leżakach rozpocznie się w czwartek o godz. 21.00 na osiedlu Bukowo (przy ul. Kolonistów). Na widzów czekać będą leżaki (około 100 szt.), koce, preparaty na komary, w razie deszczu peleryny przeciwdeszczowe i bufet kinowy, w którym będzie można kupić popcorn i napoje (z możliwością płatności kartą). Wstęp jest bezpłatny.

Ostatni pokaz w ramach Kina na Leżakach za tydzień nad Jeziorkiem Słonecznym.