Tylko do niedzieli można korzystać z basenów Arkonki. W poniedziałek zostaną one wyłączone i tym samym rozpoczną się przygotowania do sezonu zimowego. Ostatni weekend szaleństwa na szczecińskiej Majorce uatrakcyjni spotkanie z siatkarkami Chemika Police.
Mistrzynie Polski odwiedzą kąpielisko w piątek (2 września) po południu. Kibice będą mogli nie tylko zobaczyć jak trenują najlepsze zawodniczki w Polsce, ale również zrobić sobie z nimi zdjęcia czy zdobyć autografy. Trening siatkarek rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do 19:00.

Z kolei po weekendzie odwiedzających Arkonkę czekają spore zmiany. Wstęp na teren kompleksu ponownie będzie bezpłatny. Za darmo będzie można korzystać ze skateparku, miejsc do grillowania, boisk do siatkówki, placu zabaw. Zapłacić trzeba będzie jedynie za wypożyczenie kortów do tenisa - 15 złotych za godzinę oraz boiska do badmintona - 5 złotych za godzinę.

Baseny zostaną wyłączone z użytkowania i wygrodzone. Wchodzenie do nich będzie zabronione. Na terenie obiektu nie będzie już także obsługi ratowniczej.

Od poniedziałku Arkonkę będzie można odwiedzać w godz. 10:00 – 18:00. Dodatkowe wejście przy parkingu będzie nieczynne. Do 10 września, w godzinach otwarcia obiektu, można będzie także oddawać karnety, by odzyskać za nie kaucję. Te, które nie zostaną zwrócone do tego czasu, zgodnie z regulaminem staną się własnością klienta. W przyszłym sezonie będzie można je ponownie aktywować.