To lokal, który wyróżnia się na klubowej mapie Szczecina. Odbywają się tu nie tylko imprezy z muzyką elektroniczną, ale i koncerty rockowe, a nawet hip-hopowe. Organizowane są warsztaty dla młodych DJ-ów, a streamy z weekendowych imprez można śledzić na żywo w sieci. Wszystko w niedawno wyremontowanych i klimatycznych wnętrzach Czerwonego Ratusza, gdzie od kilku lat działa After Ego.

Jeden z niewielu takich klubów w mieście

After Ego (ul. Księcia Świętopełka 23) niezmiennie utrzymuje status klubu otwartego na różnorodność muzyczną – oprócz cyklicznych imprez elektronicznych, na jego scenie występują zespoły grające punk, rock, metal, a w ostatnim czasie również hip-hop i ambient. To różnorodność, która wyróżnia After Ego na tle innych miejsc w mieście, przyciągając fanów dobrej muzyki i autentycznych doświadczeń.

Otwartość na współpracę to jedna z naszych głównych zasad. Klub regularnie gości warsztaty i sesje edukacyjne, poszerzając horyzonty swoich gości zarówno w zakresie muzyki, jak i sztuki. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą nie tylko się bawić, ale i uczyć.

Warsztaty DJ-skie

Wychodząc naprzeciw naszej społeczności, rozpoczęliśmy cykl warsztatów DJ-skich, na których pomagamy nowicjuszom rozwinąć ich pasję, nie tylko szlifując ich techniczne umiejętności, ale również ucząc obycia z klubową etykietą. Po zakończonych warsztatach uczestnicy mają szansę zaprezentować swoje umiejętności w części otwartej, zwanej Open Decks.

Streaming

Dodatkowo, jako jeden z niewielu klubów w Polsce prowadzimy działalność na kanałach takich jak Twitch (https://www.twitch.tv/afteregotv), Youtube (https://www.youtube.com/@afteregoszczecin). W każdy piątek i sobotę prowadzimy streamy na żywo, które można śledzić na naszej grupie telegramowej (https://t.me/+5_zpXrn0Ey40MmU0). To doskonała okazja, aby doświadczyć atmosfery klubu, nie wychodząc z domu.

Remont

Niedawno przeprowadzony remont znacznie odświeżył nasze wnętrze – centralnie ustawiony bar wita wchodzących gości, a nowa DJ-ka i parkiet, wkomponowane między neogotyckie mury starego ratusza, nadają klimat każdej imprezie.

Wynajem klubu

A dla tych, którzy poszukują wyjątkowego miejsca na organizację własnego wydarzenia, klub oferuje możliwość wynajęcia. W środy, czwartki i piątki proponujemy nasze przestrzenie dla imprez prywatnych oraz firmowych. Oferta dostosowywana jest indywidualnie – jeśli potrzebne są catering i jego obsługa, dodatkowe atrakcje czy fotograf – pomożemy w stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery.

https://www.facebook.com/afteregoszczecin