Będą letnie ubrania, ale i dodatki do domu, rękodzieło, gry, płyty winylowe, sprzęt sportowy i wiele więcej. Już w tę niedzielę (07.04) dziewczyny z Less Waste Market zapraszają na 23. odsłonę pchlego targu.

Kilkudziesięciu wystawców będzie czekać na odwiedzających w godz. 12:00-16:00 w Hali Odra przy bulwarze Maurycego Beniowskiego 5. 

– Jak zwykle to okazja do sprzedaży, kupna, oddania, wymiany nie tylko odzieży, ale również książek, płyt, biżuterii, butów, wszelkich domowych szpargałków, akcesoriów dla zwierząt i sprzętu sportowego. Bierzcie swoich bliskich, również tych futrzanych. U nas każdy upoluje coś dla siebie – zapraszają organizatorki.

Less Waste Market to także okazja do spotkania i rozmów ze szczecińskimi producentami. – Staramy się wybierać tych, którzy tworzą w stylu „less waste”. Jeśli jesteś osobą, dla której etyczna produkcja jest ważna, nie może Ciebie zabraknąć w tę niedzielę – zachęcają dziewczyny.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/885907549960467.