koncerty

The best of Sade. Koncert w Jazzment Klub

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 28.02.2020
O której godzinie?
20:30
Za ile?
40 zł; do nabycia na bilety.fm
Opis wydarzenia
Projekt The best of Sade, to przedsięwzięcie o charakterze artystycznym. Zespół powstał w listopadzie 2013 roku w Zielonej Górze z inicjatywy muzyków, a przede wszystkim przyjaciół z Zielonej Góry - Magdaleny Grzymkowskiej, wokalistki, autorki tekstów, artystki o wyjątkowym kunszcie wokalnym oraz Alana Racza - saksofonisty, aranżera oraz kierownika muzycznego projektu.

 

The Best of Sade to projekt poświęcony artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki i nam, ludziom kochającym jej twórczość, zależy na tym, żeby ona i jej muzyka wciąż były żywe i docierały do serc ludzi, którzy ją uwielbiają.

Na repertuar zespołu składają się kompozycje z różnych okresów twórczości artystki. Znajdują się wśród nich takie sztandarowe hity jak: "Smooth Operator", "Paradise", "Is it a Crime", "Your Love is King" i wiele innych. Elementem łączącym, tożsamym z twórczością Sade jest stylistyka wykonania oraz oryginalna obsada instrumentalna (sekcja dęta, poszerzona sekcja rytmiczna, a przede wszystkim charyzmatyczna, niezwykle oryginalna i wyjątkowa wokalistka). Naszym celem nie jest kopiowanie zespołu Sade i jej samej, a ukazanie jej twórczości w indywidualny sposób, zachowując swoją tożsamość.

Serdecznie zapraszamy!

 

28 lutego 2020

Start: godz. 20:30

Bilety: 40 zł (miejsca siedzące, numerowane); do nabycia na bilety.fm

 

Skład zespołu:

Magdalena Grzymkowska - wokal

Alan Racz - saksofon

Hubert Łachacz - instrumenty klawiszowe

Sebastian Markulak - gitara

Szymon Justyński - gitara basowa

Osmar Pegudo - congas

Józef Rusinowski - perkusja

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/461768864698623/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję