Przewodnik miejski Tomasz Wieczorek zaprasza na spacer z mapką „Szczecin dla dzieci”, tym razem w wersji wieczornej. Na najaktywniejszych czekają dyplomy odkrywcy Szczecina!

Spacer odbędzie się w niedzielę, 17 września. Kierowany jest do rodzin z dziećmi, ale mogą dołączyć do niego wszyscy chętni. Wystarczy przyjść dziś o godz. 18:18 w okolice fontanny przy Wałach Chrobrego. Stamtąd uczestnicy wyruszą zwiedzać Szczecin.

Na trasie wycieczki, która będzie połączona z zadaniami dla mniejszych i większych uczestników, nie zabraknie też legend i anegdot! Uczestnicy dowiedzą się m.in. które miejsce jest nazywane „wrotami Szczecina”, co nasze miasto ma wspólnego ze statkiem Titanic i spotkają kota-żeglarza. Koniec zaplanowano na pl. Orła Białego.

Wszyscy, który aktywnie będą brać udział w spacerze, mogą liczyć na upominki, czeka także dyplom odkrywcy Szczecina, a specjalny podarek trafi w ręce właściciela oryginalnego stroju.

Udział w spacerze jest darmowy na zasadzie free walking tour – jeśli spodoba się opowieść, mile widziany jest napiwek. Spacer potrwa ponad 1,5 godziny.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/692892205510540