Najbliższa niedziela to dobra okazja, aby wybrać się do Hali Odra i skompletować pierwsze wiosenne stylizacje. „Wiemy, że marzec potrafi być zdradliwy, ale nie bójcie się. Asortyment jest tak szeroki, że znajdziecie zarówno wiosenne, jak i zimowe dodatki” – zapraszają organizatorki Less Waste Market.

Kilkudziesięciu wystawców czekać będzie w najbliższą niedzielę (3 marca) tradycyjnie już w Hali Odra przy bulwarze Maurycego Beniowskiego 5.

– Powoli żegnamy się z kozakami i grubymi swetrami, a rozglądamy za sukienkami i lekkimi kurtkami. Jeśli ktoś szuka dodatków do domu, prezentu dla bliskiej osoby, również znajdzie je w Hali Odra. Będą wazony w stylu vintage oraz rękodzieło w postaci biżuterii lub szydełkowych stworów – zapraszają organizatorki Less Waste Market.

Targ w Hali Odra to okazja do oddania, kupna lub wymiany nie tylko ubrań, ale także książek, płyt, biżuterii, butów, sprzętu sportowego i akcesoriów dla zwierząt.

– To także okazja, aby spotkać się ze szczecińskimi producentami – dodają organizatorki. – Staramy się współpracować z tymi, którzy produkują i tworzą w stylu „less waste”. Jeśli jesteś osobą, dla której etyczna produkcja jest ważna, nie może cię zabraknąć w niedzielę.

Wystawcy Less Waste Market zapraszają w niedzielę (3 marca) do Hali Odra w godz. 12.00-16.00. Targ rzeczy używanych odbywa się tylko raz w miesiącu i każda edycja przyciąga wielu mieszkańców. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/385725184220342