spotkania

Teleportacja dźwięku: przeszłość i przyszłość w dysku

zdjęcie albumu Jacka Staniszewskiego | materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 01.02.2020
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Audycję poprowadzi Adam Frankiewicz Ada Frank, który opowie o pomysłach na reinkarnację wypartych mediów (np. dyskietek), o niekonwencjonalnych formatach i modułach. Słuchać będziemy muzyki generatywnej, chiptune, lowbit. Powędrujemy na skraj eksperymentów z niską przepływnością i prześledzimy współczesne formaty stratne.

 

Spotkanie w ramach nieregularnego cyklu: STACJA PRZESYŁU DŹWIĘKU Nieregularny cykl odsłuchów muzycznych, podczas których doświadczymy różnych dźwięków: od klasycznie rozumianej muzyki po nieoczywiste brzmienia, na które w codziennym życiu nie zwracamy uwagi. Odsłuchy połączone zostaną z opowieściami o zjawiskach muzycznych oraz ich wpływie na kulturę, gospodarkę, politykę, filozofię. Każda audycja to spotkanie z innym prowadzącym/prowadzącą. W swobodnej atmosferze, na leżąco, bez obrazu.

kuratorka: Natalia Laskowska

FB: https://www.facebook.com/events/1080434855634161/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję