Przedświąteczna Wigilia w Business Club Szczecin to niemal 30-letnia tradycja. To czas spotkania przedsiębiorców, artystów, konsulów honorowych, samorządowców oraz naukowców. W tym roku zamiast spotkania przygotowano specjalny prezent dla szczecinian i mieszkańców regionu.

Zarówno biznes, jak i kulturę pandemia koronawirusa mocno dotknęła. Pozamykane lokale, przedsiębiorstwa, teatry. Jednak w tych trudnych czasach ciągle należy szukać powodów do uśmiechu, choćby niewielkiego.

Tegoroczna Wigilia nie mogła się odbyć. By jednak choć w jakimkolwiek stopniu móc wspólnie świętować ten czas bożonarodzeniowy, Business Club Szczecin w porozumieniu z dyrektorem Teatru Polskiego w Szczecinie zorganizował wydarzenie online „Przedsiębiorcy i Artyści dla Regionu”. Do życzeń świątecznych od Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, marszałka województwa Olgierda Geblewicza, prof. Anety Zelek i prof. Dariusza Zarzeckiego oraz artystów, dołączony jest wyjątkowy prezent. To materiał wideo z okazji 20. jubileuszu Czarnego Kota Rudego z 2017 roku. Ten dotąd niepublikowany zapis to ogromna porcja śmiechu dostarczona przez aktorów teatru, ale i zaproszonych gości, w tym m.in. Artura Andrusa, Andrzeja Poniedzielskiego czy Stanisława Tyma. W takim towarzystwie dobra zabawa gwarantowana!

Materiał został udostępniony bezpłatnie i będzie można oglądać go przez całe święta, m.in. na kanale wSzczecinie na YouTubie.