spektakle i opery

TEATR NIE MA: Momo

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Szwoleżerów 18A
Kiedy?
Piątek, 05.03.2021
O której godzinie?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Teatr "Nie ma" zaprasza na spektakl pt. "Momo", który odbędzie się 05.03.2021 o godz. 20:00 w Strefie Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Spektakl Teatru "Nie ma", ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, będzie odbywać się hybrydowo. Na spektakl wejść będzie mogła ograniczona ilość osób, które wcześniej zarezerwują darmowe wejściówki. Link do wejściówek: https://app.evenea.pl/event/momo2/?fbclid=IwAR2KFHei1wm-YUPCJNNkih4YRqJNpQ6CdhmlKyvGZnO6rD_Gqq3MrF-IElA

Wszystkich tych, dla których zabraknie miejsc, zapraszamy do śledzenia streamu ze spektaklu, który na żywo będzie emitowany zarówno na profilu teatru na Facebooku, jak i na kanale na You Tube.

 

Obsada:

Aneta Banaś-Brejt, Zofia Sosińska, Patryk Borowy, Piotr Karczyński, Bartosz Pietruszka, Karina Kaźmierczak, Aneta Prucnal, Kaja Resiak

Reżyseria: Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz

Opracowanie muzyczne: Agness

Scenografia: Paweł Czapski, Jagoda Moczarska

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję