targi

Targi Bud-Gryf & Home 2019

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 17.03.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 17.03.2019
Do której godziny?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W dniach 15-17 marca 2019 w Szczecinie odbędą się targi budowlane Bud-Gryf & Home, gdzie znajdziecie ciekawą ofertę wystawców, setki porad z zakresu budowlanki oraz wyposażenia wnętrz. W wydarzeniu weźmie udział 130 wystawców z całej Polski.

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 15 do 17 marca. Wstęp i parking są bezpłatne.

Godziny otwarcia hali targowej:

piątek 12:00-17:00

sobota 10:00-17:00

niedziela 10:00-17:00

 

Tradycyjnie Targi Bud-Gryf & Home zostaną zorganizowane w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. A. Struga w Szczecinie. Przez trzy dni teren targów będzie obfitował w owocne spotkania, ciekawe rozmowy, a hala zostanie po brzegi wypełniona wystawcami z branży budowlanej i wnętrzarskiej. W weekendowych targach biorą udział wystawcy z całej Polski, którzy chcą zaprezentować swoje najnowsze produkty, zorientować się w trendach i zmianach zachodzących na rynku budowlanym i wykończeniowym oraz nawiązać relacje biznesowe. Jak to wygląda w liczbach? 3 dni spotkań, 150 wystawców i 9 000 odwiedzających. Jeśli jesteś w trakcie budowy, remontu lub je dopiero planujesz, albo chcesz uzyskać szczegółowe informacje o konkretnym produkcie, koniecznie musisz odwiedzić nasze Targi Bud-Gryf & Home.

Bud-Gryf & Home to dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Giełda Kooperacyjna, która służy nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami. Zasady są banalnie proste – przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach dzwonek informuje o kolejnej rozmowie. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Jest szansą na rozwój i nawiązanie nowych, cennych biznesowych kontaktów. Giełda kooperacyjna organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

Nasze Targi Bud-Gryf & Home przypadły do gustu najpopularniejszemu stolarzowi w naszym kraju tak bardzo, że Darek „Stolarz” Wardziak zapowiedział już swoją obecność podczas marcowego wydarzenia. Darek Stolarz znany z programów telewizyjnych („Dorota was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Domowe rewolucje”, „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Darek solo”) to mistrz stolarstwa oraz... ciętej riposty. Stolarz i projektant mebli z ogromną pasją do tworzenia udowodni, że wystarczą chęci i wyobraźnia, by wyczarować „coś z niczego”.

Pasję do tworzenia rzeczy z drewna odziedziczył po dziadku, a od 20 lat sam wymyśla, projektuje i tworzy meble. I tą pasją będzie próbował zarazić innych podczas marcowej edycji Targów Bud-Gryf & Home.

Tradycyjnie już, odwiedzający będą mogli oddawać swoje głosy na najciekawsze stoisko i wziąć udział w konkursie, który zostanie rozstrzygnięty na zakończenie targów. W tym roku postanowiliśmy także zadbać o najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie, przetestować meble do dziecięcych pokojów czy wziąć udział w warsztatach.

Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 15 do 17 marca. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję