Od dziś do niedzieli w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich trwać będą równolegle trzy imprezy targowe: „Wszystko dla domu”, „Ezoteria” i „Organic”. Ponad stu wystawców przedstawi swoją ofertę i produkty.

        Urządź swój dom ze smakiem

 

Tematem głównym targów jest wykończenie i aranżacja wnętrz, stąd też możemy podejrzeć najnowsze wzory podłóg i glazury, poznać ofertę producentów okien, drzwi, schodów, mebli oraz artykułów dekoracyjnych. Zgromadzeni na miejscu specjaliści z branży pomogą dobrać kolor farby do każdego wnętrza, czy sposób jego oświetlenia. Oprócz tego możemy zapoznać się z najnowszymi sposobami ogrzewania mieszkań, czy też z systemami inteligentnego sterowania domem. Dodatkową atrakcją targów „ Wszystko dla domu” jest centrum hobbistyczne, w którym aż do niedzieli można będzie zobaczyć jak ozdobić przedmioty codziennego użytku, zgłębić tajniki techniki decoupage, polegającej na naklejaniu papierowych elementów na dowolną powierzchnię, którą pokrywa się następnie lakierem.

W czasie targów wyłoniony zostanie najlepszy produkt spośród wszystkich wystawionych. Głównym kryterium wyboru będzie funkcjonalność i innowacyjność.

 

 

        Żyj zdrowo oraz zajrzyj w przyszłość

 

W bocznej hali odbywa się Giełda Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych Organic oraz Szczecińskie Spotkania Ezoteryczne Ezoteria. Pierwsza impreza to dobra okazja do zaopatrzenia się w żywność naturalną bądź wegetariańską, do kupna przypraw, ziół lub miodów. Za darmo można zbadać wzrok, tkankę tłuszczową, skonsultować się z dietetykami i ułożyć odpowiednią dla siebie dietę. Na stoiskach Ezoterii oprócz zakupu wszelkiego rodzaju minerałów, świec, kadzideł, czy lamp solnych można skorzystać z odpłatnych porad irydologów, wróżbitów, radiestetów, czy bioenergoterapeutów.

Dopełnieniem wizyty na targach może być piwo niepasteryzowane, w które można zaopatrzyć się na jednym ze stoisk i które mi osobiście niezwykle przypadło do gustu.