Już w ten czwartek rusza V Szczeciński Przegląd Autorskich Kabaretów!

Gdy temperatura spada i ptaki odlatują do ciepłych krajów, zamiast ruszyć ich śladem warto choćby na najbliższy weekend pozostać w Szczecinie, bo tu pewien dobrze znany SZPAK już po raz piąty zaprasza wszystkich amatorów kabaretu, na wspólne rozgrzewanie się przy euforycznych ruchach wywoływanych napadami śmiechu.

Jak co roku, na przegląd do naszego miasta zleci się masa znamienitych gości (m.in. Maria Czubaszek, Katarzyna Piasecka, Tomasz Jachimek, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Nowaki, Albert Giza), niemniej wspaniałych lokalnych reprezentantów (Henryk Sawka, Kabaret Szarpanina), a także parę nieopierzonych podlotków, które spróbują swoich sił w kabaretowych potyczkach. Wszyscy są już gotowi do walki! Wyposażeni w ostry humor i pazur, więc nie możecie tego przegapić, bo na pewno posypią się pióra! Ptasie okazy, tak jak dowcipy, można podzielić na mniej lub bardziej lotne. Przybądźcie zatem na SZPAKA, bo to gwarancja dobrej zabawy, z którą przez 4 dni poszybujecie w górę! Rezerwujcie czas, kupujcie bilety i LECIMY!!!

UWAGA! Jak informuje szpak.info.pl:

Informujemy, że bilety na sobotni konkurs oraz pokaz Spadkobierców zostały sprzedane... Bardzo nam przykro, że sala Pleciugi nie jest z gumy. Najchętniej bowiem pokazalibyśmy ten wieczór połowie Szczecina. Niestety nie ta pora, aby przenieść imprezę do amfiteatru...

Są też dobre wiadomości! Można jeszcze kupić bilety na piątkowy wieczór konkursowy i występ Szarpaniny. Są też ostatnie bilety na imprezy towarzyszące w P1erwszym Miejscu.

Program lotu dostępny w naszym kalendarzu wydarzeń.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym imprezy.

Powspominaj też wcześniejsze edycje:

Szpak 4 - koniec wieńczy dzieło

Szpak 3 - Ptaszysko odleciało – finał SZPAKa

Szpak 2 - Szpacza przygoda zakończona!

Szpak 1 - Szpak na prerii

KONKURS

Pytanie konkursowe:

Dla naszych czytelników mamy 4 pojedyncze zaproszenia na piątek. Rozlosujemy je wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na poniższe pytanie.

O jednym z członków jury Szpaka można w Internecie wyczytać "nie da się ukryć, że jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny". O kim mowa?

Na zgłoszenia czekamy do środy, w czwartek rozwiązanie.

Imię i nazwisko:

E-mail:

Odpowiedź:

Tomasz Jachimek

Henryk Sawka

Przemysław Żejmo