targi

Szczeciński Bazar Smakoszy OFF Marina

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Inne daty

21.01.2018 10:00

28.01.2018 10:00

04.02.2018 10:00

Gdzie?
OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18
Kiedy?
Niedziela, 21.01.2018
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 21.01.2018
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Znajdziemy tu wszystko, co najlepsze: ekologiczne produkty, zdrowe słodkości, lokalne przysmaki, potrawy przyrządzane przez szczecińskich gastronomików, przetwory z owoców i warzyw bez zbędnych dodatków. Szczeciński Bazar Smakoszy przy ul. Chmielewskiego 18 za każdym razem odwiedzają tłumy mieszkańców. Od stycznia 2018 impreza będzie organizowana co niedzielę. Zakupy będą możliwe w godz. 10:00-15:00.
Na Szczecińskim Bazarze Smakoszy będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich!

Wstęp na Szczeciński Bazar Smakoszy oraz parking na terenie OFF Mariny sa bezpłatne.


Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:
  • telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator): +48 510 197 005,
  • drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,
  • poprzez wiadomość na facebooku.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję