W swoim graniu inspirują się takimi gwiazdami jak Queen, Pink Floyd, Eric Clapton czy Deep Purple. Magic Loud – bo o nich mowa – już 11 października w Free Blues Club zaprezentują swoje brzmienie.

Eklektycznie godzą różne style muzyczne poprzez kombinacje klasycznego rocka z elementami hard rocka lat 70, a wszystko to w nowoczesnej oprawie. Rozbudowanym sekcjom instrumentalnym towarzyszą melodyjne refreny i przemyślane kompozycje.

Na scenie króluje energetyczna perkusja, pulsujący i funkujący bas, dwie przenikające się gitary, rytmiczne piano, anglojęzyczne teksty i mocny wokal.

Magic Loud to energetyczne uderzenie rocka. Muzycy spotykają się na scenie jako wypadkowa różnych perspektyw, tworząc harmonijną całość. Grają z nieposkromioną werwą i zwierzęcą dzikością, zagłuszając granicę pomiędzy racjonalnym graniem a szaleństwem.

To, co tworzy Magic Loud jest surowe i nowoczesne, drapieżne i poetyckie, ale przede wszystkim prawdziwe.

 

Podczas koncertu przewidziane są dwa sety. Będą energetyczne, ostre riffy gitarowe, mocne bity perkusyjne, lecz nie zabraknie też klimatycznych ballad i nostalgicznych melodii... a wszystko to autorska muzyka.

Koncert odbędzie się 11 października w klubie muzycznym Free Blues Club, początek koncertu o godzinie 21.00. Wstęp: 10zł / 8zł studenci.