Szczecin Jazz 2022: Candy Dulfer & Band

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 08.03.2022
O której godzinie?
20:00
Za ile?
99-159 zł
Opis wydarzenia
W dniach 27 lutego - 13 marca 2022, nasze miasto ponownie stanie się światową stolicą jazzu za sprawą 7 edycji Szczecin Jazz. Koncerty festiwalowe odbędą się w znanych i lubianych miejskich przestrzeniach jak Filharmonia, Trafo czy Jazzment Klub.

 

Candy Dulfer pierwszą gwiazdę Szczecin Jazz 2022

Candy Dulfer to holenderska saksofonistka nominowana wielokrotnie do nagrody Grammy. Na świecie sprzedano ponad 2,5 miliona egzemplarzy jej albumów.

Na scenie występowała z największymi nazwiskami w muzyce m.in. Van Morrison, Maceo Parker, Sheila E., Mavis Staples, Lionel Richie, Beyoncé, Pink Floyd, Chaka Khan, Aretha Franklin. Jest laureatką nagrody Edison Jazz 2021 Lifetime Achievement Award, najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej w Holandii.

W 2007 roku album studyjny Candy Store. Album osiągnął drugie miejsce na liście Billboard's Top Contemporary Jazz. Jej piosenki „Candy Store" i „L.A. Citylights" osiągnęły pierwsze miejsce na listach Smooth Jazz National Airplay w Stanach Zjednoczonych

Holenderska saksofonistka odwiedzi Szczecin w ramach promocji swojego nowego albumu CANDY DULFER – WE NEVER STOP TOUR 2021/2022. Candy wystąpi ze swoim zespołem Funky Stuff, w tym 22-letnim utalentowanym perkusistą Kicki Woudstra, znanym piosenkarzem soul Ivan Peroti, basistą Xander Buvelot i wieloletnim producentem/gitarzystą Ulco Bed.

A co nasz czeka? Koncert pełen niesamowitej energii i radości, jazz połączony z funky oraz mnóstwo romantycznych kompozycji. Przygotujcie się na koncert jakiego jeszcze w Szczecinie nie było.

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/6627-candy-dulfer-and-band-szczecin-jazz-2022-filharmonia-szczecin.html

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję